+90 216 507 2232
info@bosphorusshipsupply.com
TR | EN | RU
Kurumsal
Anasayfa Kurumsal
İstanbul'dan
Dünyaya!
Kaliteli tedarik zincirimizle en misafirperver ev sahibi olduğumuzu göstermek istiyoruz. Yurdumuz ve limanlarına gelen tüm misafirlere evlerindeki imkanları, yaşadıkları yerlerdeki alışkanlıklarını, iş için olan yorgunluklarını hizmetlerimizle keyfe dönüştürmek istiyoruz.

Önce Marmara Denizi ve limanlarında, sonrasında tüm denizlerimizde çalışmalarımızı duyurarak; doğru ürün, doğru fiyat anlayışımız ile sektördeki herkesi tanıştırmak niyetindeyiz.

Misyonumuz
Misyonumuz gemi sektöründe en ekonomik fiyata en üst düzeyde hizmet sağlamaktır. Bunu yakalamamız için müşterilerimizin özel ihtiyaçlarıyla ilgili anlaşmalarımızı bire bir kişi ile veya şirket bazında yerine getirmekteyiz. Uzmanlığımız değerli müşterilerimizin sürekli değişen ihtiyaçlarına ve isteklerine adapte olup bu sektörde yeni değerleri getirmek ve değişikliklere uyum sağlamak. Müşterimize hizmet vermek söz konusu olduğunda, bizim için büyük veya küçük iş yoktur her bir iş bizim için gurur verici ve değerlidir. Sizin gibi müşteriye sahip olduğumuzdan çok mutluyuz ve gemi sektöründe size birçok zaman hizmet vermeye hazırız. Sürekli desteğiniz için teşekkür ederiz.

Vizyonumuz
Gemi sektöründe uzun süre çalışan personelden oluşan yeni bir şirketiz. Toplam olarak 20 yıldır İstanbul ve Çanakkale boğazı aynı şekilde Tuzla'da çalışmaktayız. Vizyonumuz gemi sektöründe bugün bulunan şirketlerin vermiş olduğu hizmetlerinden daha yüksek düzeyde hizmet verip bu sektörde en başarılı genç şirketlerinden biri olmaktır. Bunu daha kişisel bir hizmet ve çalıştığımız müşterilere bire bir destek vererek sağlıyoruz. Biliyoruz ki bunu ancak müşterilerimizin isteklerini kendi isteklerimizmiş gibi ciddiye alarak hizmet sözcüğüne yeni anlam kazandırabiliriz.

Değerlerimiz
Firmamızın değerleri kişisel değerlerimizle tabidir;
kimle ve kimin için çalıştıklarımızın ihtiyaçlarını göze alarak kolektif çalışmalarımızla işlerimizde bir bütünlük sağlamaktayız, yaptığımız şey etrafımızdakilere ve kendimize saygılı olmak, yaptığımız işlemler ile verdiğimiz kararlar için sorumluluk taşırız, en son ve en önemlisi kendimize güvendiğimizden çevremizdekilere de aşılamak
Dünya
Markaları
Bosphorus olarak dünya markalarının ürünlerini daima stoklarımıza bulunduruyoruz.
Zamanında
Teslimat
İhtiyacınız olan ürün ve hizmetleri zaman kaybetmeden teslim ediyoruz.
Geniş Ürün
Tedariği
Geniş ürün tedariği ile taleplerinizi sorunsuz karşılıyoruz.
Güven ve
Kalite
Tedarik ettiğimiz ürün ve hizmetlerde güven ve kaliteye daima öncelik veriyoruz.
Uygun fiyat
garantisi
Uygun fiyat garantisi ile dünya markası ürünlere daha cazip ulaşmanızı sağlıyoruz.
Taze ve güvenilir
gıda tedariği
Özellikle gıda ürünlerinde her zaman taze, güvenilir ve kaliteli ürünleri sunuyoruz.
Tüm ihtiyaçlarınıza
profesyonel çözümler
Bosphorus Ship Supply olarak, tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretiyoruz.
Kalite Belgelerimiz
Sertifikalarımız
Soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçin
info@bosphorusshipsupply.com
Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Güzelyalı Mah. Sahilyolu Cad.
No:165/4 Pendik / ISTANBUL / TURKIYE

T: +90 (216) 507 22 32
F: +90 (216) 507 22 33 info@bosphorusshipsupply.com